Dodane przez m1s13k dnia Sierpnia 14 2011 16:39:54

Polonia II Przemyśl - LKS Ujkowice     7:0    (3:0)

Polonia: Hamryszczak – Krupczak, Andruszewki (c), Zwoliński, Kurylak – Żyga(59’ Magierski), Delikat (71’ Wiśniowski), Kucab (46’ Łoś), Berezowski(46’ Sobol A) – Kazek A, Kwolik(77’ Brudek)
Rezerwa : Łoś, Wiśniowski, Magierski, Brudek, SobolA.

Bramki dla Polonii: Kwolik 1’, 12’, Kazek A 84’, 89’, Zwoliński 12’, Magierski 81’, Łoś 49’

Treść rozszerzona
2 kolejka Klasy A

W drugiej kolejce rezerwy Przemyskiej „Barcelonki” gościły na własnym stadionie drużynę z Ujkowic. Polonia już w pierwszej akcji tego meczu strzeliła bramkę przyjezdnym, a jej autorem w 37 sekundzie spotkania był Michał Kwolik. Na następne trafienia Poloniści nie kazali długo czekać swoim kibicom bo w 12 minucie drugiego gola zdobył Kwolik. Po dość kuriozalnej akcji, w której obrońca gości chcąc wybić piłkę z własnego pola karnego nastrzelił młodego napastnika Polonii w konsekwencji czego futbolówka wpadła do bramki. Dwie minuty później było już 3-0 dla Przemyskiej Barcelonki, dośrodkowanie z rzutu wolnego wykorzystał Zwoliński zdobywając bramkę głową. Second Team do końca pierwszej części spotkania miała jeszcze kilka naprawdę wyśmienitych okazji do podwyższenia wyniku ale zabrakło celności. Po 45 minutach było 3-0 dla Polonii. Druga połowa to całkowita dominacja Przemyskiej Barcelonki szybkie akcje skrzydłami oraz środkiem raz za razem stwarzały zagrożenie pod bramką gości, którzy byli tylko tłem dla bardzo dobrze dysponowanej Polonii. Poloniści w drugiej połowie dołożyli jeszcze cztery trafienia i dobili przeciwników,którzy już i tak po pierwszej połowie byli na kolanach. Po 2 kolejkach Polonia wskoczyła na fotel lidera z kompletem punktów i bilansem bramkowym 11-0

Następne spotkanie Polonia rozegra na wyjeździe z Kaszycami 31 sierpnia o godz. 17:00