Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?

Bądź na bieżąco

Subskrybuj RSS  RSS

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

24/08/2011 09:19
W ŻP artykul o Polonii w kosza i sklad ktory pojawil sie na treningu 22 sierpnia Smile

23/08/2011 18:42
Na samym dole masz sponsorów Smile

23/08/2011 17:31
Wie ktoś co to za sponsor w nazwie koszykarzy? Smile

23/08/2011 14:10
a wiadomo już o której będą mecze

23/08/2011 12:56
politechnika Lwowska 02.09 nie radom Smile

Polecamy

Do biegania, do gry w piłkę nożną, koszykówkę czy siatkówkę wybierz buty nike, sprawdzają się w każdej sytuacji.

Piłka nożna - III liga

Warning: mysqli_connect() [function.mysqli-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50544 Library:50636 in /home/polonia/domains/mkspolonia.pl/public_html/tabelkownik-iso88592/func/class.mysqldb.php on line 31

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.

Aktualna tabela

Piłka nożna - Klasa A

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.

Aktualna tabela

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 691
· Najnowszy użytkownik: bermimpor

Kolejne zwycięstwo rezerw.

Piłka

Polonia II Przemyśl - Artmax Pikulice 4:1 (2:1)

Kolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze rezerw Polonii, pokonując bardzo ambitnie walczący zespół z Pikulic. Dzisiejsza wygrana umacnia nasz zespół na drugim miejscu w tabeli.

Bramki:
0:1 - K. Woźnica - 1'
1:1 - Nazar Bałaban - 39'
2:1 - Krystian Mazur - 42'
3:1 - Paweł Delikat - 65'
4:1 - Grzegorz Kapłon - 67'
Polonia II: Kawka - Chmiel (46' Luft), Andruszewski, Leja, Mosevicz - Ł. Rodzeń (46' Wojtowicz), Rogowski, Delikat ( 82' F. Rodzeń) , Bałaban - Mazur ( 71' Fudali), Kapłon.

5 kolejka grupy C II ligi

KoszW 5 kolejce koszykarze Polonii zmierzą sią w Piotrkowie Trybunalskim z miejscową Piotrkowią. W dotyczasowych 4 kolejkach drużyna z Piotrkowa zanotowała 2 wygrane (UMKS Kielce, MMKS Dąbrowa Górnicza) i 2 porażki (AZS Radom, Mickiewicz Katowice). Początek spotkania o godzinie 18.00. Zapraszamy na relację z spotkania na naszej stronie.

Bez bramek w konfrontacji z Galicją Cisna.

Piłka

Polonia - Galicja Cisna 0:0

Polonia:  : Cisek - Stępień, Jabłoński (ż), Bartnik, Rybkiewicz - Skupień (88' Mazur), Szczygieł (ż), Lebioda, K. Gierczak (72' Wojtowicz) - Quaye, Sawa.
Cisna:  :Szramowiat - Wej (66' Rozborski), Jurczak, Zych, Włodarski - Fydrych (66' Buczek), Gwóźdź, Solarz (ż), Walaszczyk - Słotwiński, Pacuła.
Sędziował:  Wojciech Pszeniczny - Mielec

Kolejny, już siódmy w rundzie jesiennej remis zanotowali piłkarze Polonii. Trzeba też przyznać, że Polonia była w meczu z wiceliderem bliższa zwycięstwa, częściej zagrażając bramce rywali.

15 kolejka IV ligi.

PiłkaZapraszamy do obejrzenia spotkania 15 kolejki IV ligi w którym nasza drużyna zmierzy się z viceliderem rozgrywek drużyną Galicja Cisna początek spotkania o godz. 14.00 na stadionie przy ulicy Sanockiej. Sprawozdanie z spotkania na naszej stronie.
ZAPRASZAMY !!

Sponsorzy: