Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?

Bądź na bieżąco

Subskrybuj RSS  RSS

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

24/08/2011 09:19
W ŻP artykul o Polonii w kosza i sklad ktory pojawil sie na treningu 22 sierpnia Smile

23/08/2011 18:42
Na samym dole masz sponsorów Smile

23/08/2011 17:31
Wie ktoś co to za sponsor w nazwie koszykarzy? Smile

23/08/2011 14:10
a wiadomo już o której będą mecze

23/08/2011 12:56
politechnika Lwowska 02.09 nie radom Smile

Polecamy

Do biegania, do gry w piłkę nożną, koszykówkę czy siatkówkę wybierz buty nike, sprawdzają się w każdej sytuacji.

Piłka nożna - III liga

Warning: mysqli_connect() [function.mysqli-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50544 Library:50636 in /home/polonia/domains/mkspolonia.pl/public_html/tabelkownik-iso88592/func/class.mysqldb.php on line 31

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.

Aktualna tabela

Piłka nożna - Klasa A

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.

Aktualna tabela

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 691
· Najnowszy użytkownik: bermimpor

Półfinały Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej

SiatkaPółfinały Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej

W ubiegłym tygodniu w bardzo trudnych warunkach pogodowych w Krośnie rozegrane zostały półfinały Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej w kat. kadetek i juniorek. Po eliminacjach wojewódzkich do turniejów półfinałowych awansowało w obu kategoriach po 16 najlepszych zespołów reprezentujących łódzkie, małopolskie, świętokrzyskie i podkarpackie. Zarówno w kadetkach jak i juniorkach poziom zawodów był bardzo wysoki. Wśród kadetek startowały m.in. trzy pary reprezentacji Polski z Katarzyna Kociołek, która wraz z Karoliną Baran zdobyła w tym roku w Chorwacji tytuł mistrzyni świata w kat. U-19. Do zawodów zakwalifikowały się również dwie przemyskie pary, zawodniczki UKS „Gimnazjum Nr 1- Polonia” POSIR Przemyśl Kasia Dergun/Sylwia Wolańska, tegoroczne złote medalistki woj. podkarpackiego w tej kat. kadetek, oraz Monika Tarnawska/Karolina Pawłowska.

Pierwsza z nich zajęła w tym mocnym gronie bardzo dobre VII miejsce, pokonując m.in. reprezentantki woj. małopolskiego i świętokrzyskiego. Również dobrze wypadła para Monika Tarnawska/Karolina Pawłowska, która uplasowała się na IX pozycji. Na drodze do awansu do finałów mistrzostw Polski Kadetek obu naszym parom stanęły zawodniczki Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi, kadrowiczki, które dominowały w tym turnieju.

Pomimo, że nasze dziewczęta nie awansowały do finałów MP ich występ został bardzo dobrze oceniony przez trenera kadry Polski Magdalenę Michoń-Szczytowicz. Kasia Dergun i Sylwia Wolańska otrzymały propozycję przejścia do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi, co jest równoznaczne z powołaniem do reprezentacji Polski w kategorii kadetek. Nadmienić należy, że jest to para rocznikiem młodsza i jeszcze w następnym roku będzie grała w tej kategorii.

Zmiana terminu Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej!

JuniorzyZmiana terminu Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej!

W związku z dochodzących do nas informacji o tym, że czas na zebranie i zgłoszenie drużyn do Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej chłopców z rocznika 1995-1996 o Puchar Prezesa Miejskiego Klubo Sportowego "POLONIA" Przemyśl był nie zbyt długi, zdecydowaliśmy o zmianie terminu zawodów.

Turniej ten odbędzie się więc w dniu 14 lipca 2011r. na stadionie przy ul. Sanockiej 18 lub na boisku ze sztuczną trawą przy Szkole Podstawowej Nr 16 w Przemyślu ul. Grunwaldzka 81 (miejsce rozgrywania meczy zależy od ilości zgłoszeń).

W zawodach uczestniczyć będą chłopcy urodzeni w latach 1995-1996, którzy przed rozpoczęciem zmagań dostarczą do biura turnieju legitymację szkolną lub inny dokument tożsamości, oraz ważne badania lekarskie lub zgodę rodziców na udział w tej rywalizacji. Mecze rozgrywane będą w grupach lub w systemie "każdy z każdym" (w zależności od ilości zgłoszeń). Na boisku znajdować się może 5 zawodników w polu + bramkarz.

Szczegółowy regulamin turnieju zostanie podany na stronie w godzinach wieczornych 11 lipca 2011r.

Zgłoszenia oraz wszelkie informacje dotyczące turnieju przyjmowane będą do dnia 11.07.2011r. pod numerem tel. 604 437 117!

Młodziki Polonii Mistrzami Podkarpacia!

JuniorzyMłodziki Polonii Mistrzami Podkarpacia!

Polonia Przemyśl - Kolbuszowianka     3-0    (0-0)

Polonia: J.Ziąber, W. Wojcieszek, W.Wielgosz, J.Toporowski, D.Wodka, A.Droń, M.Szpakowski, M.Stec, H.Domin, J.Głuszko, M.Urban oraz D.Cisek, G.Jaroch, B.Pankiewicz, S.Kozak, D.Janas, M.Kowalski

Bramki dla Polonii: Gracjan Jaroch, Jakub Głuszko, Dominik Janas

Mistrz Mistrz MKS!!! Tak po ostatnim meczu w sezonie 2010/2011 świętowali na głównej płycie boiska przy ulicy Sanockiej nasi młodzi piłkarze. Po bardzo ciężkim sezonie zasłużenie i pewnie zdobyli oni Mistrzostwo Podkarpackiej Ligi Młodzika Starszego. GRATULACJE!!!

Szczegółowe informacje na stronie młodzików polonia98.futbolowo.pl.

III liga - 30 kolejka

III ligaIII liga - 30 kolejka
1: 1
Wisła Puławy
  Polonia Przemyśl

55' [0-1] Wanat Mateusz
84' [1-1] Śliwiński Paweł

Wakacyjny turniej piłki nożnej!

JuniorzyWakacyjny turniej piłki nożnej!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej chłopców z rocznika 1995-1996 o Puchar Prezesa Miejskiego Klubu Sportowego „POLONIA” Przemyśl.

Turniej odbędzie się w dniu 29 czerwiec 2011r. na stadionie przy ul. Sanockiej 18 lub na boisku ze sztuczną trawą przy Szkole Podstawowej Nr 16 w Przemyślu ul. Grunwaldzka 81 (miejsce rozgrywania meczy zależy od ilości zgłoszeń).

Turniej, którego celem jest zachęcenie do aktywnego spędzania wolnego czasu, zdrowego stylu życia oraz budowania przyjacielskich więzi wśród dzieci i młodzieży przeznaczony jest dla drużyn podwórkowych tzw. „ dzikich drużyn”.

Zgłoszenia oraz wszelkie informacje dotyczące turnieju przyjmowane będą do dnia 27.06.2011r. pod numerem tel. 604 437 117.

Sponsorzy:

Miasto Przemyśl wspiera