Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?

Bądź na bieżąco

Subskrybuj RSS  RSS

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

24/08/2011 09:19
W ŻP artykul o Polonii w kosza i sklad ktory pojawil sie na treningu 22 sierpnia Smile

23/08/2011 18:42
Na samym dole masz sponsorów Smile

23/08/2011 17:31
Wie ktoś co to za sponsor w nazwie koszykarzy? Smile

23/08/2011 14:10
a wiadomo już o której będą mecze

23/08/2011 12:56
politechnika Lwowska 02.09 nie radom Smile

Polecamy

Do biegania, do gry w piłkę nożną, koszykówkę czy siatkówkę wybierz buty nike, sprawdzają się w każdej sytuacji.

Piłka nożna - III liga

Warning: mysqli_connect() [function.mysqli-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50544 Library:50636 in /home/polonia/domains/mkspolonia.pl/public_html/tabelkownik-iso88592/func/class.mysqldb.php on line 31

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.

Aktualna tabela

Piłka nożna - Klasa A

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.

Aktualna tabela

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 691
· Najnowszy użytkownik: bermimpor

Kolejny Wakacyjny Turnieju Piłki Nożnej!!!

JuniorzyKolejny Wakacyjny Turnieju Piłki Nożnej!!!

Turniej ze względu na małą liczbę zgłoszeń został odwołany.

Kolejny sparing piłkarzy

III ligaKolejny sparing piłkarzy

Partyzant Targowiska - Polonia Przemyśl     5:1    (2:0)

Wygrany sparing piłkarzy

III ligaWygrany sparing piłkarzy

Piast Tuczempy - Polonia Przemyśl     1-2

Relacja z Wakacyjnego Turnieju dla drużyn podwórkowych

JuniorzyRelacja z Wakacyjnego Turnieju dla drużyn podwórkowych

W dniu dzisiejszym na stadionie przy ul. Sanockiej 18 rozegrany został Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej chłopców z rocznika 1995/96 o Puchar Prezesa MKS "POLONIA" Przemyśl. Na starcie imprezy stanęło 6 drużyn złożonych zarówno z zawodników zrzeszonych w klubach oraz tych, którzy na co dzień nie trenują regularnie w żadnym klubie. Zawody rozegrane zostały systemem "każdy z każdym". Turniej stał na naprawdę dobrym poziomie. Nie brakowało ładnych akcji, pięknych goli i parad bramkarskich, a także wielkiej ambicji w grze zwłaszcza u tych chłopaków, którzy spotykają się sporadycznie z przyjaciółmi na podwórku żeby pograć w piłkę dla przyjemności. Uczestnicy wykazali się także dużym poczuciem humoru wybierając nazwy dla swoich zespołów. Na zakończenie zmagań wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowy dyplom ze zdjęciem, 3 najlepsze zostały nagrodzone pucharami, a na końcu wręczone zostały wyróżnienia indywidualne. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział oraz sportową walkę i życzymy powodzenia w klubach, a chłopaków niezrzeszonych zachęcamy do podjęcia treningów!

Szczegóły dotyczące Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej

JuniorzySzczegóły dotyczące Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej chłopców z rocznika 1995-1996 o Puchar Prezesa Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl odbędzie się w dniu 14 lipca 2011r. na stadionie POLONII ul. Sanocka 18 w Przemyślu.

Plan turnieju:
9.00 – 9.30 – zgłoszenie drużyn i dostarczenie organizatorowi list zgłoszeniowych oraz zgody rodziców na udział w turnieju zawodników, którzy nie posiadają aktualnych badań lekarskich (lista zgłoszeniowa oraz zgoda rodziców dostępna w załączniku).
9.40 – odprawa techniczna z kapitanami drużyn, na której ustalone zostaną szczegóły dotyczące systemu w jakim rozgrywany będzie turniej, czasu gry oraz innych spraw dotyczących przebiegu zawodów. Zgodnie ze wcześniejszą informacją nie zmienia się tylko ilość zawodników przebywających na boisku (5 zawodników w polu + bramkarz).
10.00 – pierwsze mecze Zakończenie turnieju zależy od ilości zgłoszonych drużyn a także czasu gry jaki zostanie ustalony podczas odprawy technicznej.

Organizator zapewnia zabezpieczenie medyczne podczas trwania turnieju, zgrzewkę wody mineralnej dla każdej z drużyn, puchary dla 3 najlepszy zespołów, statuetki dla najlepszego strzelca i bramkarza turnieju oraz pamiątkowe dyplomy ze zdjęciem dla wszystkich drużyn.

Zachęcamy do wzięcia udziału z turnieju. Zgłoszenia przyjmowane będą w dalszym ciągu pod numerem tel. 604 437 117 a także w dniu zawodów 14.07.2011r. do godziny 9.30!

Zgoda rodziców na udział w turnieju     Lista zgłoszeniowa

Sponsorzy:

Miasto Przemyśl wspiera